Siedziba
Strona główna Mapa strony

Marpol

Okna drewniane

System SOFTLINE

Okna wykonane w systemie SOFTLINE charakteryzują się łagodnymi i zaokrąglonymi obrzeżami. Takie wykończenie krawędzi umożliwia równomierne pokrycie drewna warstwą zabezpieczającą i lakierem. Zapewnia to nie tylko znaczna poprawę właściwości profilu (profil tego typu jest o 40% trwalszy), ale i niepowtarzalny, okazały i elegancki wygląd okna.

System WARMLINE

System WARMLINE charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną. Współczynnik przenikalności cieplnej wynosi k = 0,9. Solidna konstrukcja trójszybowego, trzyszynowego, niskoemisyjnego zestawu zapewnia doskonałą funkcjonalność, stabilność i perfekcyjny wygląd okien.

System DECOLINE

Niniejszy system okien wykorzystywany jest w obiektach zabytkowych, w których stolarka okienna powinna spełniać określone wymogi, m. in. dekoratywność i ornamentyka. Profil DECOLINE łączy w sobie cechy nowoczesnej technologii z kunsztownym stylem starych okien.

System ANCIENTLINE

To system odpowiadający wysokim wymogom zachowania zgodności z wymienną stolarką budowlaną w remontowanych obiektach budowlanych. Podobnie jak system DECOLINE, posiada właściwości technologii XXI wieku oraz styl i wygląd okien zabytkowych.

System EXTERM

Wariant 1

Szerokość profilu 88 mm, klejony z czterech warstw drewna, pokryty na zewnątrz czterema warstwami powłoki lakierniczej GORI potrójna szyba zespolona o grubości 44 mm, pokryta niewidoczną niskoemisyjną powłoką, zmniejszającą oddawanie ciepła przestrzeń międzyszybowa wypełniona argonem okucia Roto NT zestaw sześciu uszczelek wykonanych z trwałego i elastycznego tworzywa zewnętrzne okładziny aluminiowe malowane proszkowo na dowolny kolor, wypełnione pianką PU

Wariant 1

Szerokość profilu 88 mm, klejony z czterech warstw drewna, pokryty na zewnątrz czterema warstwami powłoki lakierniczej GORI potrójna szyba zespolona o grubości 44 mm, pokryta niewidoczną niskoemisyjną powłoką, zmniejszającą oddawanie ciepła przestrzeń międzyszybowa wypełniona argonem okucia Roto NT zestaw trzech uszczelek wykonanych z trwałego i elastycznego tworzywa zewnętrzne okapniki aluminiowe malowane proszkowo na dowolny kolor, zapewniają oknom trwałość, zabezpieczając najbardziej narażone na czynniki atmosferyczne miejsca okna